>> Kurumsal Kimlik

ÇAĞLAYAN ENDÜSTRİYEL; Endüstriyel Mutfak Şirketi olarak sektöre 1990 yılında küçük bir işletme olarak katılmıştır.


Pazarda kalıcı ve devamlı tercih edilen firmalar arasında olmak, kurumsal yapıyı geliştirmek ve devamlı üretim kapasitesini arttırmak gibi vizyonlarıyla kısa sürede sektörün önemli firmaları arasına girmiştir.


Müşteri istek ve beklentilerinin maksimum düzeyde karşılanması,kalite ve hizmette sürekliliğin sağlanması,işlerin müşteri gözüyle görülmesi,kaliteli üretim ve geniş ürün gamı ile kendini kanıtlamıştır.


Tecrübeli ve dinamik kadrosuyla;hızla gelişen teknolojiyi takip eden, çalışma disipliniyle projeden danışmanlığa, imalattan montaja ve satış sonrası servis hizmetleriyle sektöründe sağlam bir yer edinmiştir.


Ayrıca; firmamız değişik özelliklerde ve müşteri taleplerine uygun ürünleri en iyi kalitede, en güvenilir fiyatla ve en kısa zamanda teslim etmeyi, ürünlerin kullanımı ile ilgili teknik desteği her zaman sunmayı, satış sonrası servis desteğinin sürekliliğini, sınırsız müşteri memnuniyetini kurumsal ilke edinmiştir.

Firmamız müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunmak üzere araştırma geliştirme çalışmalarını sürdürmekte, ileri teknolojileri izlemekte ve uygulamaktadır. Tedarikçiler ile iyi ilişkiler geliştirerek, gerekli desteği vermektedir.


Çalışanlarını işlerini doğru olarak yapmaları için eğiterek, ekip çalışmaları ve bireysel çabaları desteklemekte ve ödüllendirmektedir. İnsana verdiği değerin bir göstergesi olarak, çalışanlarının mutluluğunu ölçerek geliştirmektedir.


Müşteri mutluluğunu ölçerek geliştirmektedir. Kalite yönetim sisteminin şartlarına uymaktadır. Firmamız politikası gereğince bu amaçlara ulaşabilmek için, yıllık hedefler saptamakta ve ölçerek bu hedefleri sürekli iyileştirmektedir.
 

 
ÇAĞLAYAN
Endüstriyel Mutfak Sanayi
 

Endüstriyel mutfak malzemeleri Konya,sanayi tipi mutfak malzemeleri Konya,endüstriyel mutfak ekipmanları,restoran mutfak malzemeleri,Soğan ve Sebze Doğrama makinası,Gıda ve Ekmek Dilimleme makinası,Patates Soyma makinası,Patates Dilimleme makinası,hamur Yoğurma ve hamur Açma makinası,Soğutmalı Kıyma makinası,Et Kemik Testeresi,Zırh makinası,Planet Mikser,Tabak Otomatı,Banket Ünitesi,Patisseri Fırın,Konvesiyonlu Fırın,Pizza Fırını,Taş Tabanlı Fırın,Pasta Börek Fırını,Pleyt Izgaralar,Lavataşlı Izgaralar,Benmari,Fritöz,Patates Dinlendirme,Gazlı-Elektrikli Ocak,   Fırınlı Kuzineler,Makarna Haşlama,Nötr Tezgah,Devrilir Tava